Agata Kempa

Agata Kempa

Agata Kempa – Ślązaczka przede wszystkim, ale mówi, że kocha także Kraków. Z zawodu polonistka i politolożka, z pracy – marketerka, z pasji – kultury bywalczyni. Od liceum kocha język (polski), chociaż po studiach umie go podobno dopiero na C1. Na co dzień pracuje w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” jako „ta od marketingu” (i popkulturowych wydarzeń). Do pracy dojeżdża zwykle rowerem (12 km!). Kiedyś nie lubiła swojego nazwiska, ale teraz dla wielu jest po prostu „Kempą”… dlatego zaprasza na audycję „Kempa Kultury”.

Kempa Kultury? Kempa Kultury. Kempa Kultury!

Nazywam się Agata Kempa i to jest moja kulturowa audycja. Z osobami goszczącymi będę rozmawiać o (pop)kulturze, społeczeństwie, sztuce, literaturze, języku, marketingu, mediach, polityce, politologicznych ciekawostkach i świecie – czyli o wszystkim, co mnie zainteresowało czasem z naukowym zabarwieniem, dodając do tego masę anegdotek, bo jestem człowiekiem niezwykle gadatliwym. I liczę na takich gości i gościnie!

Także rozsiądź się wygodnie na krześle w pracy, stań luźno w tramwaju albo połóż się relaksująco w wannie. To przestrzeń także dla ciebie. Jeśli masz jakiś pomysł – pisz na agata.kempa@dworek.eu. Znajdziesz mnie także w socialach jako @kempaagata.

PS Pewnie czasami możecie spodziewać się też samotnych rozmów mnie ze mną.

Skip to content