DJ Plash One to DJ

DJ Plash One

DJ Plash One, kolekcjoner płyt, ale też producent muzyczny oraz B-Boy. Za gramofonami stoi od 1999r. Na Breakowej scenie aktywny od 1997r. Regularnie udziela się w różnych muzycznych projektach począwszy od współpracy za znanymi Polskim jazzmanami: Jarosław Śmietana czy Wojciech Karolak skończywszy na ostrych brzmieniach z zespołem Wu-Hae.

Obecnie gra w zespole FLUE który jest niesamowitym połączeniem klawiszy, basu, perkusji, samplera oraz gramofonów. Jego sety to duża dawka funku, soulu, oryginalnych breaków, klasycznego rapu czy nawet mocnych gitarowych brzmień. Był wykładowcą w szkole d’jskiej “Rodec scratch collage”.

Prowadzi warsztaty z szeroko pojętego dj-ngu oraz przekazuje prawdziwe wartości kultury hip hop, od wielu lat współpracując z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce.

Supportował lub występował na jednej scenie z takimi artystami jak:
Dj Premier, M.O.P, Dilated Peoples, Afu-Ra, Mos-Def, Ugly Duckling, Pharaohe Monch, Beatnuts, The Pharcyde, DMX, Lords Of The Underground, Blackmilk, Masta Ace, Onyx, Das-Efx, Onyx, Scratch Perverts, Dj Kentaro, Iam, Hocus pocus, Korn, Dog Eat Dog, Sepultura, Napalm Death oraz wielu innych.

 

 

Skip to content