Piotr Komosiński “Wietrzne historie” / winyl

“Wietrzne historie” Piotra Komosińskiego właśnie ukazują się na winylu! Album ten artysta wydał na 30-lecie swojej scenicznej działalności, niejako podsumowując trzy dekady tworzenia i artystycznych poszukiwań.

„Czasem w samotności, gdy wsłucham się w siebie, czuję napływ dźwięków, które dają się zamienić na głosy instrumentów. Słyszę opowiadaną przez nie historię, która jak wiatr, po chwili, odchodzi i przynosi inną, a potem kolejną i… kolejną. Takie są moje »Wietrzne historie«”.

Piotr Komosiński- basista i kompozytor z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży muzycznej. Znany z udziału w takich zespołach jak Potty Umbrella, Hotel Kosmos, Ex Usu, Die Perspektive oraz POLA, Komosiński ma na swoim koncie liczne płyty autorskie oraz występy gościnne. W swojej karierze Komosiński miał okazję występować na scenach nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, w tym w Kanadzie, Holandii, Szkocji, Anglii, czy Irlandii. Jego muzyka, pełna przestrzeni i obrazów, czerpie z bogatego doświadczenia Komosińskiego jako fotografa i założyciela grupy fotograficznej B1, która regularnie wystawia prace w galeriach na terenie Polski.

Redakcja
Redakcja
Artykuły: 90
Skip to content