XI edycja Biedowo Music Fest!

Spotkajmy się 9 i 10 sierpnia 2024 z dala od miejskiego zgiełku, pośrodku niczego. Bez zasięgu i bez internetu. Blisko pól, blisko natury… na Biedowo Music Fest!

Biedowski festiwal to wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy międzypokoleniową społeczność na skalę ogólnopolską. Z roku na rok nasza inicjatywa się rozrasta, ma coraz więcej odbiorców i odbiorczyń, a jednocześnie wciąż zachowuje swój pierwotny, kameralny i niekomercyjny, charakter. W tym roku Biedowo Music Fest 2024 odbędzie się już po raz jedenasty między 9-10 sierpnia.  To wydarzenie, które początkowo powstało dzięki spontanicznej inicjatywie kilku muzyków jazzowych związanych z Akademią Muzyczną w Gdańsku, przerodziło się w pełnoprawne artystyczne wydarzenie. Podczas trwania BMF mała wieś pod Olsztynem ożywa i przyciąga setki fanów muzyki z całego kraju. Dzięki niepowtarzalnej, rodzinnej i serdecznej atmosferze festiwal staje się odskocznią od miejskiego zgiełku dla uczestników w każdym wieku. 

Grafika: Mary Zaleska

W trakcie festiwalu organizowane są różnorodne warsztaty tematyczne, których głównym celem jest rozwinięcie idei slow-life. Praktykujemy jogę, gotujemy wielką zupę śpiewając ludowe pieśni, pleciemy wianki i rysujemy z dziećmi stwory lasu. Podczas warsztatów przyświeca nam myśl, że wszyscy są mile widziani – nawet jeśli nie znają tekstu lub nie wiedzą ile soli wsypać do zupy, to wszystkiego się z nami nauczą.

BMF to dwa dni festiwalu — koncertów wieczornych na MAIN STAGE oraz koncertów nocnych na FOREST STAGE. Jak zawsze jeśli chodzi o gatunki muzyczne nie szufladkujemy, a poszukujemy!

W poprzednich edycjach można było usłyszeć muzykę alternatywną, eksperymentalną, post-rockową, popową, elektroniczną, jazzową, a nawet klasyczną i barokową, ale w tym roku również się nie zawiedziecie!

9 SIERPNIA
– BOMBINO – HEADLINER
– ALAMEDA

10 sierpnia
– Tomasz Chyła Quintet
– BŁOTO
– Sviniarski Orchestra 

SCENA LEŚNA:

9.08

ABEDI, B2B, MAZOTTI, JOHANES DE LEYSEN

10.08

BLANK, ZENWERK, EVIUS, MICHVL

Oprócz koncertów nie zabraknie także strefy ART & CHILL oraz okazji do nawiązania nowych przyjaźni w sielskim otoczeniu warmińskiej wsi. Dla najmłodszych uczestników i uczestniczek przygotowujemy dedykowane warsztaty kreatywne na świeżym powietrzu. Pole namiotowe jest odpowiednio oddalone od Sceny Leśnej, aby maluchy (i nie tylko!) nabrały w nocy energii bez żadnych zakłóceń.

Dzieci do 14 ROKU ŻYCIA UCZESTNICZĄ W FESTIWALU ZA DARMO.

BILETY

Redakcja
Redakcja
Artykuły: 85
Skip to content